headerafbeelding Home > 350 jarig jubileum > Uitslagen

Wedstrijd uitslagen

Uitslagen jubileum schuttersfeest Broederschap St. Urbanus Belfeld

Schieten A-klasse
1. 't Zandakker Gilde Sint Jan Venray
2. Sint Antonius en Sint Petrus Baarlo
3. Sint Lucia Horst

Schieten B-klasse
1. Sint Hubertus Beringe
2. Sint Antonius en Sint Petrus Baarlo
3. Sint Martinus Tegelen

Schieten C-klasse
1. Bussen Schutten Neer
2. Sint Barbara Reuver
3. Bussen Schutten Neer

Mooiste geheel
1. Bussen Schutten Neer
2. Sint Martinus Tegelen
3. Sint Hubertus Beringe

Beste houding
1. Bussen Schutten Neer
2. Sint Leendert Urmond
3. 't Zandakker Gilde St. Jan Venray

Beste defilé
1. Bussen Schutten Neer
2. Sint Martinus Tegelen
3. Sint Hubertus Beringe

Beste commandant
1. Sint Martinus Tegelen
2. Bussen Schutten Neer
3. Sint Leendert Urmond

Beste vaandeldrager
1. Sint Martinus Tegelen
2. Bussen Schutten Neer
3. Sint Antonius en Sint Petrus Baarlo

Mooiste bordjesdrager
1. 't Zandakker Gilde St. Jan Venray
2. Sint Lucia Horst
3. Bussen Schutten Neer

Beste muziekgroep
1. 't Zandakker Gilde St. Jan Venray
2. Sint Martinus Maasbree
3. Gilde Onze Lieve Vrouw van de Zeven Smarten Weeën Lierop

Beste tamboer-maître
1. 't Zandakker Gilde St. Jan Venray
2. Sint Leendert Urmond
3. Sint Hubertus Beringe

Mooiste koningspaar
1. Bussen Schutten Neer
2. Sint Jan Grubbenvorst
3. Sint Martinus Tegelen

Mooiste koning
1. 't Zandakker Gilde St. Jan Venray
2. Gilde Sint Jan Baptista, Leende

Mooiste keizer
1. 't Zandakker Gilde St. Jan Venray
2. St. Hubertusgilde Drunen

Mooiste koningin
1. St. Jan Grubbenvorst
2. St. Leonardus Panningen
3. St. Hubertus Beringe
4. Bussen Schutten Neer
5. St. Martinus Tegelen

Beste sappeur/groep
1. St. Lucia Horst
2. St. Jan Grubbenvorst
3. 't Zandakker Gilde St. Jan Venray

Beste marketentster/groep
1. Ons Genoegen Siebengewald
2. St. Lucia Horst
3. St. Jan Grubbenvorst

Beste Muziekgroep
1. 't Zandakker Gilde St. Jan Venray

Beste vendelgroep (senioren)
1. St. Jan Baptista Leende
2. Gilde Onze Lieve Vrouw van de Zeven Smarten Weeën Lierop

Beste vendelgroep (jeugd)
1. St. Jan Baptista Leende
2. Gilde St. Sebastiaan Borkel en Schaft

Beste vendelier (jeugd individueel)
1. Harm Bax, St. Jan Baptista Leende
2. Sjef Maas, St. Jan Baptista Leende
3. Nic Bax, St. Jan Baptista Leende
4. Stef van Heugten, Gilde Onze Lieve Vrouw van de Zeven Smarten Weeën Lierop
5. Thijs Janssen, Gilde St. Sebastiaan Borkel en Schaft
6. Robert Janssen, Gilde St. Sebastiaan Borkel en Schaft

Beste vendelier (senioren individueel)
Gezien geringe aantal deelnemers zijn hier geen prijzen aan toegekend.


De door de gemeente Venlo ter beschikking gestelde ere-prijs is gewonnen door schutterij Bussen Schutten.